Teknoloji

MultiVersus 2. Sezona Kavuşuyor: Sevilen Karakterlerden Biri Oyuna Ekleniyor

Son periyodun tanınan dövüş oyunlarından birisi olan MultiVersus, güncellemelerine son sürat devam ediyor. Oyuna gelecek olan yeni dönemle birlikte Marslı Marvin karakteri ve yeni harita oyunculara sunulacak.

Yeni dönemle birlikte oynanış derinliği artıyor.

Çıkış yaptığından bu vakte kadar yan güncellemeler ile desteklenen MultiVersus, nihayet yeni dönemine kavuşuyor. 2. dönem ile birlikte oyuna yeni harita ve karakter eklenecek.

Başarılı dövüş oyununa sevilen karakter ekleniyor.

Sevilen Looney Tunes karakteri Marslı Marvin, yeni dönemle birlikte oyuna dahil oluyor. Karakterin kendine özel yetenekleri şimdi açıklanmadı lakin oynaması eğlenceli bir karakter olacağa benziyor.

Aynı vakitte yeni bir harita da oyuna ekleniyor.

2. Dönem güncellemesi ile birlikte gelecek yeni bir harita da oyuncuları heyecanlandırmış durumda. Game of Thrones temasına sahip bu harita farklı bir dinamik kaynağına sahip olacak.

Teknik güncellemeler de yapılıyor.

Yeni karakter ve yeni harita derken oyunun teknik kısımlarına da bakmayı ihmal etmeyen üretimci Player First Games, oyun içerisindeki ağ problemini çözmek ismine kolları sıvıyor. Birebir vakitte optimizasyon konusuna da el atacağını açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu