Ekonomi

Memduh Büyükkılıç KTO’yu ağırladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Ticaret Odası’nın son seçimlerinde inanç tazeleyen KTO İdare Şurası Lideri Ömer Gülsoy, KTO Meclis Lideri Cengiz Hakan Arslan ve yeni idaresi ile birlikte Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanlık Makamı’nda gerçekleşen ziyarette Lider Büyükkılıç, Kayseri’nin ticaretin ve sanayinin merkezi olduğunu, bu kapsamda her vakit esnafın ve endüstricinin yanında yer aldıklarını tabir etti.

Büyükkılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getirerek, kentteki birlik, beraberlik ve dayanışmaya vurgu yapıp, deneyimi ve yapan yaklaşımıyla KTO’da hem lider hem de meclis lideriyle el ele gönül gönüle birlikte çalışmaların devam edeceğini, bu kente hizmet edenlerin her vakit yanında olduklarını ve olmayı sürdüreceklerini tabir etti.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri Ticaret Odası’nın yeni idaresine de güzel olsun dileklerini ileterek, çalışmalarında kolaylıklar ve muvaffakiyetler diledi.

Kayseri Ticaret Odası Lideri Ömer Gülsoy ise Lider Büyükkılıç’a misafirperverliğinden ve takviyelerinden ötürü teşekkür ederek, ahenk ve birlik, beraberlik içerisinde çalışmaya uğraş göstereceklerini belirtti.

Ziyaret sonunda günün anısına Lider Büyükkılıç’a ikram takdimi olurken, ziyarette hatıra fotoğrafı da çektirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu