Haber
Fenerbahçe’nin Konferans Ligi 2. Ön Eleme Turu’ndaki rakibi belli oldu.
![](https://ula-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/fenerbahcenin-konferans-ligi-2-on-eleme-turundaki-rakibi-belli-oldu-XKDUbicS.webp)
Konferans Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda Fenerbahçe’nin rakibi Moldova grubu FC Zimbru oldu.
Konferans Ligi 2. Eleme Turu’nda Fenerbahçe’nin rakibi belli oldu. Sarı-lacivertliler, Moldova ekibi Zimbru ile karşılaşacak. Fenerbahçe, sahasındaki ilk maçını 26 Temmuz Çarşamba günü saat 21.00’de oynayacak. Rövanş maçı 1 Ağustos Salı günü saat 20.30’da başlayacak. – İSTANBUL